Get ticket
HMC 2018, Poznań
Get ticket
Get ticket

Dla sponsorów

Współpraca

Chcesz w łatwy, ale jednocześnie skuteczny sposób dotrzeć do najważniejszych osób w branży hotelarskiej? Zależy Ci, by zaprezentować markę i przedstawić propozycję swojej firmy w szerokim gronie? Idealnie się składa, bo w tym roku masz możliwość skorzystania z naszej wyjątkowej oferty sponsorskiej.

Co konkretnie możemy Ci zaproponować? Poznaj tylko niektóre z korzyści...

Współpraca
Korzyści

Korzyści

Spotkaj 1000 właścicieli i dyrektorów hoteli w Polsce

Bycie partnerem naszego wydarzenia pozwoli Ci na nawiązanie nowych relacji biznesowych i da możliwość szybkiego zbudowania zasięgu w niezwykle klimatycznej atmosferze. Podejmując decyzję o współpracy z nami, otrzymujesz szansę na dotarcie do aż 1000 osób na jednej z najbardziej cenionych konferencji w polskiej branży hotelarskiej.

Zaprezentuj

swoją ofertę


To, w jaki sposób to zrobisz, zależy tylko od Ciebie!

Istnieje wiele możliwości, z których możesz skorzystać, by opowiedzieć o swojej marce, takich jak: reklama na monitorach, własne stoisko czy logotypy w materiałach promocyjnych. Nasi uczestnicy na co dzień podejmują wiele kluczowych decyzji związanych z zarządzaniem budżetem obiektu, który prowadzą. Zaprezentuj im swoją ofertę i zdobądź nowych klientów na dłużej!

Zaprezentuj
Pakiety

Pakiety

Do wyboru dajemy Ci aż trzy opcje: możesz zostać Partnerem Basic, Premium, a nawet Głównym Partnerem naszego wydarzenia. Będziesz miał możliwość wzięcia czynnego udziału zarówno w konferencji, jak i wieczornej gali.

Chcesz w efektywny sposób dotrzeć do nowych, potencjalnych klientów? Chcesz poznać środowisko branży hotelarskiej od środka (aż 1000 uczestników)? A może zależy Ci na budowaniu pozytywnego wizerunku i prezentacji strategii swojej firmy? Nawiąż partnerstwo z nami i zwiększ rozpoznawalność swojej marki.

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię? Zapraszamy do kontaktu:

Bartosz Sułecki
b.sulecki@profitroom.com
+48 796 370 001

Mateusz Zieliński
m.zielinski@profitroom.com
+48 605 914 411

Zobacz również, co działo się na w ubiegłym roku
(kliknij tutaj)!

 

Kontakt
mobile nav bg
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij