Get ticket
HMC 2018, Poznań Get ticket
Get ticket

Prelegenci

Michał Kozak
Michał Kozak
Wiceprezes / Dyrektor Generalny Hotelu Arłamów S.A.

Od początku swojej historii zawodowej związany z branżą hotelarską, w branży MICE od 20 lat. Jako Dyrektor Generalny, Kozak z sukcesami zarządzał przez 15 lat ponad 135 osobowym zespołem w jednym z największych przyhotelowych centrów konferencyjnych w Polsce – MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel ****. W chwili obecnej odpowiada za zarządzanie i rozwój jednego z najlepszych i największych polskich hoteli jakim jest Hotel Arłamów S.A.

Osobowość Roku MICE POLAND 2012 w kategorii „manager obiektu” oraz zdobywca głównej nagrody MP Power Awards w kategorii „dostawca cateringu”. Wykładowca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego Studium „Event Management”.

Poza pracą miłośnik piłki nożnej zaangażowany w jej społeczny rozwój – jako Vice Prezes Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków współtworzył jedną z największych w Polsce Akademii Piłkarskich.

Karolina Antonowicz
Karolina Antonowicz
Customer Success Director

Karolina współpracuje z Profitroom już od 6 lat. Jako Customer Success Director zarządza zespołem marketingu i revenue. Jako osoba uwielbiająca pracę opartą na liczbach, o analitycznym umyśle nie przepuści okazji, żeby zwiększyć zyski hoteli optymalizując ich strategie sprzedaży. Pracuje również nad rozwojem nowych form reklamy dedykowanych branży hotelarskiej z wykorzystaniem narzędzi Google. Wspiera rozwój kluczowych produktów Profitroom.

Joanna Kulesza
Joanna Kulesza
REVENUE TEAM LEADER

Asia to prawdziwa pasjonatka hotelarstwa i urodzony strateg. Od wielu lat spełnia się zawodowo dbając o zwiększanie zysków w hotelach. Doświadczenie w zakresie obsługi i sprzedaży zdobyła m.in. podczas pracy w OST Gromada, przez 10 lat tworzyła struktury IBB Andersia Hotel, gdzie pełniła obowiązki revenue & front office managera.

Po pracy relaksuje się podczas planowania zawiłych strategii w grach planszowych. Uwielbia również górskie wycieczki, podczas których poszukuje inspiracji do codziennej pracy.

Piotr Bajerlein
Piotr Bajerlein
MARKETING SPECIALIST

W branży hotelarskiej pracuje już od 7 lat, a zaczynał w jednym z poznańskich hoteli. W Profitroom jako Marketing Specialist zajmuje się planowaniem i prowadzeniem kampanii marketingowych, które zwiększają sprzedaż bezpośrednią w hotelach. Prywatnie jego największą pasją jest koszykówka oraz podróże po świecie.

Henryk Mruk
Henryk Mruk
prof. zw. dr hab. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Prof. zw. dr hab. Henryk Mruk, jest profesorem zwyczajnym w Katedrze Zarządzania Międzynarodowego na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jego zainteresowania badawcze to marketing strategiczny badania zachowań konsumentów oraz ekonomia behawioralna i przywództwo.

Maciej Straus
Maciej Straus
CEO Hotelu Afrodyta **** Business & SPA
Specjalizuje się w budowaniu marek hotelowych i zarządzaniu nimi. W ciągu całej swojej kariery przeszedł drogę od instruktora harcerstwa, kucharza poprzez kierownika restauracji, brand managera po sales managera i szkoleniowca. Powszechnie znany jest ze swojej empatii i poczucia humoru. Od kilku lat buduje przekonanie w branży hotelarskiej, iż media społecznościowe również sprzedają. Profile w social mediach, którymi zarządzał, wielokrotnie były notowane w raportach firmy badawczej Sotrender. W wolnym czasie ćwiczy jogę, startuje w zawodach triathlonowych oraz wytrzymałościowych. Jest pasjonatem żeglarstwa, Mazur i lokalnego jedzenia.
Sara Antoszewicz
Sara Antoszewicz
REVENUE SPECIALIST

Sara, absolwentka Zarządzania Hotelarstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, jest związana zawodowo z branżą od 9 lat, w ciągu których przeszła przez wszystkie szczeble pracy w Hotelu - od Housekeepingu przez recepcję po stanowiska managerskie. Dziś, w Profitroom, zajmuje się doradztwem z zakresu Revenue Managementu. Jej współpraca z obiektami w całej Polsce polega na wsparciu maksymalizowania zysków ze sprzedaży bezpośredniej na podstawie danych i trendów rynkowych. Prywatnie jest wielką miłośniczką zdrowego trybu życia i egzotycznych podróży.

Jakub Zimny
Jakub Zimny
SENIOR SEO SPECIALIST

Kuba w Profitroom zajmuje się zwiększeniem widoczności stron internetowych w wyszukiwarce Google. Jego kilkuletnie doświadczenie w branży przekłada się na skuteczne pozycjonowanie witryn hoteli i apartamentów. Prywatnie pasjonuje się nie tylko SEO, ale również video marketingiem oraz tworzeniem muzyki.

Izabela Jaśkowiak
Izabela Jaśkowiak
SENIOR REVENUE SPECIALIST

Posiada 9-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, w szczególności w segmencie B2B. Biznesowe „know how” europejskiego rynku hotelarskiego zyskała m.in. dzięki pracy w hotelach, międzynarodowej korporacji oraz Profitroom. Swoją wiedzą i entuzjazmem chętnie dzieli się z innymi. Na co dzień doradza klientom Profitroom, jak skutecznie zwiększyć sprzedaż bezpośrednią w ich obiektach. Prywatnie jej największą pasją są podróże po całym świecie.

 
Justyna Zakrzewska
Justyna Zakrzewska
MARKETING SPECIALIST, ADWORDS & ANALYTICS CERTIFIED
Justyna zdobywanie doświadczenia w branży hotelarskiej rozpoczęła od pracy w poznańskich hotelach. Z Profitroom związana od 2014 roku, gdzie początkowo zajmowała się wdrażaniem oraz pomocą w obsłudze Profitroom Booking Engine oraz Profitroom Channel Manager. Swoją pasję do marketingu realizuje obecnie w dziale Customer Success, gdzie prowadzi i optymalizuje kampanie online dla polskich oraz zagranicznych hoteli.
Marika Kachelska
Marika Kachelska
MARKETING SPECIALIST, ADWORDS & ANALYTICS CERTIFIED

Zaczynała od posady copywritera SEO w agencji interaktywnej, przechodząc przez stanowisko specjalisty ds. content marketingu, aż po zajmowanie się marketingiem i PR (online i offline) w wewnętrznym dziale firmy technologicznej. Jako Marketing Specialist w Profitroom odpowiada za planowanie i prowadzenie kampanii marketingowych hoteli. Interesuje się kulturą współczesną i językiem nowych mediów, a po godzinach pisze do szuflady i przemierza na wskroś trendujące serwisy internetowe.

Roksana Kurz
Roksana Kurz
SEO SPECIALIST

Więcej informacji wkrótce.

mobile nav bg
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij