24-25 października

rezerwuj
HMC 2022,
rezerwuj
rezerwuj
hmc-kula
hmc-kula
hmc-kula

Prelegenci

Radek <br/> Kotarski
Prelegent Gość specjalny Radek
Kotarski

Wiedzę popularyzuje, gdzie tylko może: w Internecie (kanał Polimaty, który śledzi pół miliona subskrybentów), w telewizji (pięć serii programu Podróże z historią w TVP2 oraz seria Tajemnice historii w Fokus TV), na papierze (dwie bestsellerowe książki – Włam się do mózgu o metodach skutecznej nauki oraz Nic bardziej mylnego obalająca 50 popularnych mitów w popkulturze) lub w kampaniach reklamowych (ambasador Banku Millennium, producent materiałów promocyjnych dla m.in.: Mercedes-Benz, Samsunga, BP, Orange, Nescafé, Żywiec, PZU, Polpharma czy Boehringer Ingelheim).

Radek to także innowacyjny przedsiębiorca. Założył wydawnictwo Altenberg, w którym wprowadził na rynek swoją książkę Włam się do mózgu. Bez udziału księgarni dotarł z nią do ponad 70 tys. odbiorców. Jego wydawnictwo stało się pomostem między publikowaniem książek na własną rękę, a skostniałym, tradycyjnym modelem wydawania. Współtworzył także LifeTube – największą sieć partnerską YouTube w Europie Środkowej. 

Małgorzata<br/> Chełkowska-Dorna
Prelegent Trener HR Ninja Małgorzata
Chełkowska-Dorna

Akredytowany Coach ACC International Coach Federation,  Certyfikowany Madiator VCC,  Certyfikowany trener FRIS,  Certyfikowany Coach Grupowy i Zespołowy. Dla największych marek w Poznaniu i w Polsce projektuje procesy Asessment Center, a także reorganizuje systemy motywacji obniżając skutecznie rotację pracowników. Projektuje scenariusze szkoleń rozwojowych i wspiera w wyłapywaniu talentów. Prowadzi procesy executive coachingu, szkoli i doradza w kwestii budowania efektywnych zespołów. Prowadzi mediacje wewnątrz organizacji. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji w organizacjach.  Projektuje gry szkoleniowe dla biznesu wykorzystując doświadczenie zdobyte jako szkoleniowiec i coach zewnętrzny w branżach; hotelarskiej, gastronomicznej, motoryzacyjnej, kosmetycznej, spożywczej, lotniczej, usługowej  i w oświacie, a także płynące z pracy jako sprzedawca w międzynarodowej korporacji.

 

Henryk Mruk
Prelegent Prof. zw. Dr hab. UE w Poznaniu Henryk Mruk

Prof. dr hab. Henryk Mruk, absolwent i emerytowany profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zajmuje się tematyką zachowań konsumentów, ekonomii behawioralnej, strategii, neuronauki. Osoba obdarzona talentem publikowania oraz popularyzowania efektów badań w różnych formach. Wysoko oceniany wykładowca akademicki na wszystkich poziomach studiów. Można się skontaktować pod adresem – henryk.mruk48@gmail.com Prowadzi blog i własną stronę internetową www.mruk.edu.pl

Joanna Kulesza
Prelegent Head of Customer Success Joanna Kulesza

Hotelarz, trener i konsultant z zakresu sprzedaży, polityki cenowej i zarządzania recepcją w hotelu. Doświadczenie w branży zdobyła m.in. podczas pracy w OST Gromada. Przez 10 lat tworzyła struktury IBB Andersia Hotel, gdzie pełniła obowiązki Revenue & Front Office Managera. Od 5 lat w zespole Profitroom wspiera hotele w optymalizacji sprzedaży bezpośredniej. Prywatnie i zawodowo dużo podróżuje, odkrywa ciekawe zakątki - źródła inspiracji do codziennej pracy. Fanka quizów, zagadek i statystyk.

Waldemar Antonowicz
Prelegent Chief Product Officer Waldemar Antonowicz

Już w szkole średniej pasjonował się programowaniem i projektowaniem serwisów WWW. Studia z Robotyki na Politechnice Poznańskiej łączył z pracą zawodową jako programista interfejsów webowych. Swoją karierę w Profitroom rozpoczął jako programista w zespole tworzącym pierwszy Booking Engine, a od kilku lat zarządza całym portfolio produktów. Jest entuzjastą i praktykiem zwinnego zarządzania, a w produktach ceni piękny i użyteczny design. Prywatnie jego pasją są podróże i motoryzacja, poza biurkiem spotkasz go także na boisku do kosza

Agata <br/> Pielacha-Janiec
Prelegent Polish Market Owner Profitroom Agata
Pielacha-Janiec

Od ponad 13 lat związana z branżą hotelarską. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w międzynarodowych sieciach hotelowych, takich jak NH Hoteles czy Louvre Hotels Group, jak i w prywatnych hotelach. Z firmą Profitroom związana od ponad 4 lat głównie w dziale Customer Success, gdzie planowała i wdrażała strategię #direct booking u kluczowych klientów. Od 1.5 roku na stanowisku Polish Market Ownera koordynuje działania Profitroom na polskim rynku.                
Po pracy stara się dbać o life-work balance - swój czas poświęca rodzinie najchętniej rozwijając przy tym zamiłowanie do muzyki i dobrego jedzenia.

Kamil <br/> Biegański
Prelegent Właściciel agencji reklamowej mome.pl Kamil
Biegański

Producent filmów reklamowych, założyciel i Creative Art Director poznańskiej agencji mome.pl istniejącej na rynku już 10 lat. Pracował dla wielu polskich i międzynarodowych marek, takich jak Lidl, OLX, Intel, Raben Group, Sheraton, Nivea czy IKEA. Zajmuje się produkcją spotów wizerunkowych, filmów korporacyjnych i produktowych dla firm, inicjatyw i samorządów. Jest twórcą virali filmowych (“Happy Poznań”, “People of World Youth Day”, “Strajk kobiet”.). Jako wykładowca prowadzi zajęcia na kierunku “Produkcja audiowizualna” - wydział WNPiD, uczelni UAM. Promował miasto wśród licealistów w całej Polsce jako ambasador w programie “Poznań Przyciąga”. Prowadzona przez niego agencja mome.pl specjalizuje się w produkcji filmów wizerunkowych, animacji, streamingów oraz opracowywaniu strategii videomarketingowych.

 

Magdalena Gawron
Prelegent Project Management Team Leader Profitroom Magdalena Gawron

Swoją przygodę z Profitroom zaczynała od rozwoju umiejętności technicznych na stanowisku Software Tester. Do jej obowiązków należało testowanie aplikacji webowych oraz stron internetowych. Samodzielność, dociekliwość oraz skrupulatność jak i zdobyte doświadczenie umożliwiły podjęcie nowego wyzwania jakim było rozpoczęcie pracy jako Project Manager. Praca na tym stanowisku daje jej możliwość ciągłego rozwijania zarówno umiejętności miękkich jak i wiedzy specjalistycznej. Dzisiaj może pochwalić się wieloma realizacjami witryn internetowych dla hoteli w całej Polsce i nie tylko. Obecnie łączy prace projektowe z zarządzaniem zespołem na stanowisku Team Leadera. Prywatnie kocha psy i poranki z Lewandowską.

 

Damian Józefowicz
Prelegent Customer Success Manager - Profitroom Damian Józefowicz

Damian Józefowicz posiada 10-letnie doświadczenie w branży hotelowej. Z firmą Profitroom związany jest od 2019 roku, wcześniej pracował m.in. w hotelowym dziale sprzedaży, marketingu, a także sourcingu w którym zajmował się międzynarodową negocjacją stawek hotelowych dla dużych korporacji. Obecnie obejmuje stanowisko Customer Success Manager i doradza hotelom jak efektywnie optymalizować ofertę i dbać o kanał bezpośredni.

Marika Kachelska
Prelegent E-Marketing & Social Media Team Leader Profitroom Marika Kachelska

Od około 7 lat związana z marketingiem internetowym. Zaczynała od copywritingu SEO, pracowała jako strateg ds. contentu, a także jako specjalistka marketingu (online & offline) i PR w firmie związanej z drukiem 3D. W Profitroom od ponad 4 lat. Odpowiada za koordynowanie zespołu specjalistów e-marketingu i social mediów oraz planowanie strategii kampanii marketingowych hoteli. Prowadzi także webinary i szkolenia. Certyfikowana specjalistka Google w zakresie reklam płatnych i analityki.
Po godzinach wędruje po sieci, Polsce i świecie. Uważa, że jej największym hobby jest szukanie nowych zainteresowań.

 

Małgorzata Kopczyk
Panelista CEO Krawat i Muszka Małgorzata Kopczyk

Z wykształcenia psycholog biznesu, HR Business Partner, trener.

Od 9 lat jest związana z branżą szkoleniową,  rozwija dwie marki szkoleniowe - Krawat i Muszka - dedykowaną sektorowi HoReCa oraz Strefę Szkoleń związaną z edukacją dla biznesu.

Jest autorką wielu artykułów dla branżowych magazynów, takich jak: Puls Biznesu, Biznes lubi sprzedawać, Przedsiębiorcy.eu, Benefit System, Law Business Quality. 

Potencjał działań jej firmy docenili m.in. Aries Wisła, Aries Zakopane, Hotel Number 1 by Grano Hotels, Puro Hotels, Lawendowe Termy, MOLO Resort, Amazon, CBRE, Colliers, Ferrari, Inter Auto, Mercedes-Benz, Porche, PwC, Rolls Royce, Vistula

Prywatnie jest fanką kreatywności i rozwoju. Zawsze na tropie nowych wartości i budowania nowych doświadczeń dla klientów. Sprawia, że obsługa Gościa staje się usługą premium. Jej misja to #dzielićsięwiedzą i czerpać wiedzę od najlepszych. Pomaga jej w tym TOP 5 Talentów Gallupa: Aktywator, Maksymalista, Organizator, Poważanie, Ukierunkowanie.

Działając w segmencie HoReCa skupia się na projektowaniu, wdrażaniu  oraz nauce budowania wyjątkowych doświadczeń Gości w hotelach i restauracjach w całej Polsce. Współpracuje z doświadczonymi trenerami projektując rozwiązania szkoleniowe, które w pełni zaspokajają potrzeby jej Klientów.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. OK, zamknij