24-25 października

rezerwuj
HMC 2022,
rezerwuj
rezerwuj

The Journey starts

HERE

hmc-spirala
hmc-kula
hmc-kula
hmc-kula

24—25.10.2022
MCK Katowice

Hybrid
hmc-glow

Hotel Marketing Conference 2022

Hybrid

Hotel Marketing Conference 2022 to wyjątkowe połączenie tradycyjnej konferencji ze światem online. Oglądaj wydarzenie z każdego miejsca na świecie. To właśnie TUTAJ czekają na Ciebie merytoryczne prezentacje podane w wyjątkowy sposób. Dowiedz się jak technologia może wesprzeć Cię na każdym etapie Guest Journey.

2000 hotelarzy
2dni inspiracji
40 ekspertów
promotion-path

More Knowledge

Wybraliśmy dla Ciebie najważniejsze tematy i najlepszych prelegentów. Przedstawione właśnie TUTAJ w wyjątkowo przystępny sposób materiały i angażujące debaty pozwolą Ci generować więcej rezerwacji bezpośrednich. Praktyczne wskazówki, pomysły i pozytywna energia już na Ciebie czeka. Niech Guest Journey nie ma dla Ciebie tajemnic!

hmc-kula
Prelegenci <HMC>

Prelegenci

Wiedzę popularyzuje, gdzie tylko może: w Internecie (kanał Polimaty, który śledzi pół miliona subskrybentów), w telewizji (pięć serii programu Podróże z historią w TVP2 oraz seria Tajemnice historii w Fokus TV), na papierze (dwie bestsellerowe książki - Włam się do mózgu o metodach skutecznej nauki oraz Nic bardziej mylnego obalająca 50 popularnych mitów w popkulturze) lub w kampaniach reklamowych (ambasador Banku Millennium, producent materiałów promocyjnych dla m.in.: Mercedes-Benz, Samsunga, BP, Orange, Nescafé, Żywiec, PZU, Polpharma czy Boehringer Ingelheim).

Radek to także innowacyjny przedsiębiorca. Założył wydawnictwo Altenberg, w którym wprowadził na rynek swoją książkę Włam się do mózgu. Bez udziału księgarni dotarł z nią do ponad 70 tys. odbiorców. Jego wydawnictwo stało się pomostem między publikowaniem książek na własną rękę, a skostniałym, tradycyjnym modelem wydawania. Współtworzył także LifeTube – największą sieć partnerską YouTube w Europie Środkowej. Za swoje osiągnięcia biznesowy odebrał sporo nagród

{Guest_Journey (!Direct_booking) =’Inspiracja’ “Management” }
Slider główny
Henryk Mruk
Slider główny
Małgorzata Chełkowska-Dorna
Slider główny
Waldemar Antonowicz
Slider główny
Joanna Kulesza
hmc-kula

Special Venue

MCK Katowice

Kosmiczny poziom konferencji wymaga nietuzinkowej przestrzeni. MCK w Katowicach w bezpośrednim sąsiedztwie Spodka pozwoli uczestnikom wydarzenia na niezapomniane wrażenia. Gospodarz największych wydarzeń np. COPA już czeka z niecierpliwością na setki hotelarzy głodnych wiedzy i integracji.

more-party
More Party
spodek
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. OK, zamknij