Get ticket
HMC 2018, Poznań
Get ticket
Get ticket
pillow
Poznaj hotelarstwo
od podszewki
(Przytrzymaj, by obejrzeć) hex hex hex

simply more

poznań 4-5 października 2018
more

more

Experience

Hotel Marketing Conference to idealna okazja do zdobycia przydatnej wiedzy od doświadczonych prelegentów. Pierwszego dnia konferencji poznasz między innymi inspirujące case studies polskich obiektów. Drugiego dnia natomiast czeka Cię nowość - Workshop Day. Zdecyduj samodzielnie,w których warsztatach chcesz uczestniczyć.

Czytaj więcej
20warsztatów
48hinspiracji
more Knowledge

Uczestnicząc w Hotel Marketing Conference masz pewność, że wrócisz do swojego obiektu z głową pełną inspiracji, praktycznymi wskazówkami i informacjami na temat najnowszych trendów. Przy planowaniu agendy uwzględniamy sugestie hotelarzy, tak aby utrzymać wysoki poziom przekazywanej wiedzy.

Prezentacje i warsztaty tegorocznej konferencji skupione są wokół Twojego rozwoju. Po HMC będziesz w stanie pomóc obiektowi, w którym pracujesz więcej zarabiać. Naszym wspólnym celem jest Simply more Bookings. 

28prelegentów
Henryk
Henryk Mruk

Prof. zw. dr hab. Henryk Mruk, jest profesorem zwyczajnym w Katedrze Zarządzania Międzynarodowego na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jego zainteresowania badawcze to marketing strategiczny badania zachowań konsumentów oraz ekonomia behawioralna i przywództwo.

Poznaj prelegentów
Marcin
Marcin Dragan

Założyciel Profitroom, spółki odpowiedzialnej za technologię rezerwacyjną większości polskich hoteli, odnoszącej również sukcesy na rynkach zagranicznych. Absolwent kierunku Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz kierunku Informatyka na Politechnice Poznańskiej. Pasjonat marketingu, technologii internetowej i hotelarstwa. Związany z branżą interaktywną od samego początku Internetu w Polsce.

Poznaj prelegentów
Waldemar
Waldemar Antonowicz

Już w szkole średniej pasjonował się zagadnieniami webowymi i tworzył pierwsze serwisy www, studia na Politechnice Poznańskiej łączył z pracą zawodową, zdobywając doświadczenie w branży interaktywnej. Posiada wieloletni staż w zarządzaniu projektami internetowymi. Pracował jako programista interfejsów użytkownika, Web/UI designer, deweloper aplikacji mobilnych, a także jako Dyrektor Kreatywny. Z Profitroom związany od samego początku istnienia, obecnie zarządza portfolio produktów cyfrowych firmy jako Product Development Director. Jego zespoły tworzą nowe produkty, oraz prowadzą nieustanną analizę i optymalizację obecnych rozwiązań.

Poznaj prelegentów
Bartłomiej Rak
Bartłomiej Rak Socjomania

W Socjomanii odpowiada za rozwój spółki. Specjalizuje się w planowaniu strategii digital oraz zarządzaniu projektami internetowymi również na poziomie biznesowym. Często reprezentuje i wchodzi do organizacji klienta jako zewnętrzny konsultant. Ma przekrojową wiedzę na temat głównych narzędzi digital marketingu. Zafascynowany internetem i prawie uzależniony od komunikacji za jego pośrednictwem.

Poznaj prelegentów
Maciej Straus
Maciej Straus
Specjalizuje się w budowaniu marek hotelowych i zarządzaniu nimi. W ciągu całej swojej kariery przeszedł drogę od instruktora harcerstwa, kucharza poprzez kierownika restauracji, brand managera po sales managera i szkoleniowca. Powszechnie znany jest ze swojej empatii i poczucia humoru. Od kilku lat buduje przekonanie w branży hotelarskiej, iż media społecznościowe również sprzedają. Profile w social mediach, którymi zarządzał, wielokrotnie były notowane w raportach firmy badawczej Sotrender. W wolnym czasie ćwiczy jogę, startuje w zawodach triathlonowych oraz wytrzymałościowych. Jest pasjonatem żeglarstwa, Mazur i lokalnego jedzenia.
Poznaj prelegentów
Michał
Michał Kozak

Od początku swojej historii zawodowej związany z branżą hotelarską, w branży MICE od 20 lat. Jako Dyrektor Generalny, Kozak z sukcesami zarządzał przez 15 lat ponad 135 osobowym zespołem w jednym z największych przyhotelowych centrów konferencyjnych w Polsce – MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel ****. W chwili obecnej odpowiada za zarządzanie i rozwój jednego z najlepszych i największych polskich hoteli jakim jest Hotel Arłamów S.A.

Osobowość Roku MICE POLAND 2012 w kategorii „manager obiektu” oraz zdobywca głównej nagrody MP Power Awards w kategorii „dostawca cateringu”. Wykładowca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego Studium „Event Management”.

Poza pracą miłośnik piłki nożnej zaangażowany w jej społeczny rozwój – jako Vice Prezes Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków współtworzył jedną z największych w Polsce Akademii Piłkarskich.

Poznaj prelegentów
Karolina
Karolina Antonowicz

Karolina współpracuje z Profitroom już od 6 lat. Jako Customer Success Director zarządza zespołem marketingu i revenue. Jako osoba uwielbiająca pracę opartą na liczbach, o analitycznym umyśle nie przepuści okazji, żeby zwiększyć zyski hoteli optymalizując ich strategie sprzedaży. Pracuje również nad rozwojem nowych form reklamy dedykowanych branży hotelarskiej z wykorzystaniem narzędzi Google. Wspiera rozwój kluczowych produktów Profitroom.

Poznaj prelegentów
Joanna
Joanna Kulesza

Asia to prawdziwa pasjonatka hotelarstwa i urodzony strateg. Od wielu lat spełnia się zawodowo dbając o zwiększanie zysków w hotelach. Doświadczenie w zakresie obsługi i sprzedaży zdobyła m.in. podczas pracy w OST Gromada, przez 10 lat tworzyła struktury IBB Andersia Hotel, gdzie pełniła obowiązki revenue & front office managera.

Po pracy relaksuje się podczas planowania zawiłych strategii w grach planszowych. Uwielbia również górskie wycieczki, podczas których poszukuje inspiracji do codziennej pracy.

Poznaj prelegentów
Piotr
Piotr Bajerlein

W branży hotelarskiej pracuje już od 7 lat, a zaczynał w jednym z poznańskich hoteli. W Profitroom jako Marketing Specialist zajmuje się planowaniem i prowadzeniem kampanii marketingowych, które zwiększają sprzedaż bezpośrednią w hotelach. Prywatnie jego największą pasją jest koszykówka oraz podróże po świecie.

Poznaj prelegentów
Milena
Milena Bręczewska

Milena w Profitroom pełni rolę Team Leadera w dziale Customer Success. Jest certyfikowaną specjalistką Google i każdego dnia dba o wysoką jakość oferowanych usług oraz kompetencje zespołu. Z marketingiem związana od 8 lat. Tematy SEO, SEM towarzyszą jej od początku kariery zawodowej. Prywatnie kocha sport: kiedyś lekkoatletka, obecnie maratonka i miłośniczka siłowni.

Poznaj prelegentów
Sara
Sara Antoszewicz

Sara, absolwentka Zarządzania Hotelarstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, jest związana zawodowo z branżą od 9 lat, w ciągu których przeszła przez wszystkie szczeble pracy w Hotelu - od Housekeepingu przez recepcję po stanowiska managerskie. Dziś, w Profitroom, zajmuje się doradztwem z zakresu Revenue Managementu. Jej współpraca z obiektami w całej Polsce polega na wsparciu maksymalizowania zysków ze sprzedaży bezpośredniej na podstawie danych i trendów rynkowych. Prywatnie jest wielką miłośniczką zdrowego trybu życia i egzotycznych podróży.

Poznaj prelegentów
Jakub
Jakub Zimny

Kuba w Profitroom zajmuje się zwiększeniem widoczności stron internetowych w wyszukiwarce Google. Jego kilkuletnie doświadczenie w branży przekłada się na skuteczne pozycjonowanie witryn hoteli i apartamentów. Prywatnie pasjonuje się nie tylko SEO, ale również video marketingiem oraz tworzeniem muzyki.

Poznaj prelegentów
Izabela
Izabela Jaśkowiak

Posiada 9-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, w szczególności w segmencie B2B. Biznesowe „know how” europejskiego rynku hotelarskiego zyskała m.in. dzięki pracy w hotelach, międzynarodowej korporacji oraz Profitroom. Swoją wiedzą i entuzjazmem chętnie dzieli się z innymi. Na co dzień doradza klientom Profitroom, jak skutecznie zwiększyć sprzedaż bezpośrednią w ich obiektach. Prywatnie jej największą pasją są podróże po całym świecie.

 
Poznaj prelegentów
Justyna
Justyna Zakrzewska
Justyna zdobywanie doświadczenia w branży hotelarskiej rozpoczęła od pracy w poznańskich hotelach. Z Profitroom związana od 2014 roku, gdzie początkowo zajmowała się wdrażaniem oraz pomocą w obsłudze Profitroom Booking Engine oraz Profitroom Channel Manager. Swoją pasję do marketingu realizuje obecnie w dziale Customer Success, gdzie prowadzi i optymalizuje kampanie online dla polskich oraz zagranicznych hoteli.
Poznaj prelegentów
Marika
Marika Kachelska

Zaczynała od posady copywritera SEO w agencji interaktywnej, przechodząc przez stanowisko specjalisty ds. content marketingu, aż po zajmowanie się marketingiem i PR (online i offline) w wewnętrznym dziale firmy technologicznej. Jako Marketing Specialist w Profitroom odpowiada za planowanie i prowadzenie kampanii marketingowych hoteli. Interesuje się kulturą współczesną i językiem nowych mediów, a po godzinach pisze do szuflady i przemierza na wskroś trendujące serwisy internetowe.

Poznaj prelegentów
Magdalena
Magdalena Gawron

Swoją przygodę z Profitroom zaczynała od rozwoju umiejętności technicznych na stanowisku Software Tester. Do jej obowiązków należało testowanie aplikacji webowych oraz stron internetowych. Samodzielność, dociekliwość oraz skrupulatność jak i zdobyte doświadczenie umożliwiły podjęcie nowego wyzwania jakim było rozpoczęcie pracy jako Project Manager. Praca na tym stanowisku daje jej możliwość ciągłego rozwijania zarówno umiejętności miękkich jak i wiedzy specjalistycznej. Dzisiaj może pochwalić się wieloma realizacjami witryn internetowych dla hoteli w całej Polsce i nie tylko.

Poznaj prelegentów
Anna
Anna Kułaga

Ania przez kilka lat związana była z jednym z poznańskich startupów, zajmujących się wymianą walut w internecie, w którym pełniła stanowisko Cash Managera. Z bankowości i cyferek wyniosła zamiłowanie do porządku i poczucie, że jej miejsce jest bliżej produktu, którym jest strona internetowa. Swoją pasję realizuje obecnie w Profitroom, jako Project Manager. Koordynuje proces powstawania stron www, współpracując na co dzień z designerami, IT oraz klientami - czego efektem są responsywne i nowoczesne strony internetowe. Fascynuje ją UX i tworzenie produktów przyjaznych wszystkim użytkownikom internetu. W wolnych chwilach trenuje crossfit, a oszczędności przeznacza na podróże.

Poznaj prelegentów
Joanna
Joanna Bonicka

Doświadczenie w zarządzaniu treściami na stronach internetowych zdobywała w niemieckich firmach. W Profitroom początkowo współpracowała z klientami jako Content Manager, dbając o wygląd treści i zdjęć na stronach hotelarzy.  Obecnie jako Project Manager, prowadzi projekty dla hotelarzy z całego kraju, doradzając i dbając, aby ich strony odniosły sukces na rynku. Prywatnie jest zagorzałą fanką kultury ludowej i Tatr.

Poznaj prelegentów
Paulina
Paulina Załęska

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, a także Zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym. Zakochana w reklamie i marketingu odkąd obejrzała pierwszy odcinek serialu Mad Man. Od tamtej pory stale rozwija się w tym kierunku. W Profitroom koordynuje prace tworzenia stron internetowych dla największych hoteli w Polsce. Na co dzień uwielbia szukać innowacyjnych i użytecznych rozwiązań, a w każdy projekt wkłada 100 % zaangażowania i energii. W wolnej chwili odkrywa nowe miejsca na kulinarnej mapie Poznania, czyta reportaże oraz planuje kolejne podróże.

Poznaj prelegentów
Damian
Damian Mrugas

Damian dba o wprowadzanie w Profitroom najnowszych rozwiązań analitycznych. Pilnuje, by zbierane dane były rzetelne i wiarygodne. Zgromadzone informacje przekuwa w użyteczne wnioski, które pozwalają na skuteczną optymalizację kampanii marketingowych i stron www.

Poznaj prelegentów
Roksana
Roksana Kurz

Obowiązki Roksany polegają przede wszystkim na wprowadzaniu rozwiązań mających na celu zwiększanie widoczności stron internetowych hoteli w wyszukiwarce Google. Jej ulubionym algorytmem analizującym witryny jest Koliber, który odpowiada za kontekst oraz lepsze "zrozumienie" potrzeb internautów. 

Prywatnie Roksana praktykuje jogę, tworzy biżuterię oraz interesuje się marketingiem. 
Poznaj prelegentów
Katarzyna
Katarzyna Łyjak

Katarzyna ma szerokie doświadczenie w digital marketingu - zaczęła 8 lat temu od copywritingu, potem szybko zainteresowała się SEO i pozycjonowaniem stron, inbound marketingiem, growth hackingiem, Facebook i LinkedIn Ads. Jest certyfikowanym specjalistą Google Ads. W Profitroom zajmuje się optymalizacją i automatyzacją kampanii, programatycznym marketingiem i AdWords Scripts. Rozwija też nowość w marketingu hoteli - remarketing dynamiczny i remarketing z CRM Profitroom.

 
Poznaj prelegentów

naszym celem

zysk hotelarzy

Profitroom na rynku branży hotelarskiej działa już od 10 lat. Wspieramy obiekty hotelarskie dostarczając narzędzia i usługi, które pomagają w zdobyciu większej liczby rezerwacji. Jesteśmy dumni, że zaufało nam już ponad 3 tysiące klientów. 

poznaj profitroom
naszym celem
dołącz hmc 2018

Zapisz się na największą konferencję dla hotelarzy w Polsce. Dołącz do grona 1000 uczestników  2018 i doświadcz niezapomnianej atmosfery na Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nie może Cię zabraknąć!

Napisz do nas:
hmc@profitroom.pl
lub zadzwoń:

Sala ziemi, MTP Poznań 4-5 paź. 2018

ul. Głogowska 14,
60-101 Poznań, Polska

mobile nav bg
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij