rezerwuję
HMC 2019, Poznań
rezerwuję
rezerwuję

Even More

Poznań 03—04
października 2019

Even More Experience

Even More Experience

Hotel Marketing Conference to 1500 hotelarzy w jednym miejscu. Prelekcje prowadzone przez specjalistów doskonale znających branżę hotelarską (dzień pierwszy). Wydarzenie poprowadzi wyjątkowy konferansjer - Maciej Kautz. Warsztaty (dzień drugi) bogate w case studies i wieczór, który na długo zapada w pamięć. Sprawdź agendę i zarezerwuj miejsce na branżowym spotkaniu roku! 

Zobacz agendę
34 prezentacje
1500 hotelarzy
48h inspiracji
Even More Knowledge
Czas misji: 3-4 października 2019 r. Załoga: 1500 hotelarzy, 14 doświadczonych prelegentów, 21 prowadzących inspirujące warsztaty, sponsorzy oraz zespół Profitroom. Wyposażenie: najnowsze rozwiązania i narzędzia, które podążają za trendami, a przede wszystkim potrzebami hotelarzy i ich gości.  
Program: prelekcje i wieczór branżowy pierwszego dnia. Warsztaty i miejsce do intensywnych spotkań drugiego dnia. Weź udział w Hotel Marketing Conference 2019 - konferencji nie z tej ziemi, i wróć do obiektu z głową pełną praktycznych wskazówek i pomysłów na rozwój.  
Joanna<br/> Kulesza
Joanna
Kulesza
Izabela <br/> Jaśkowiak
Izabela
Jaśkowiak
Cezary <br/> Sarnecki
Cezary
Sarnecki
Tomasz <br/> Rybaczek
Tomasz
Rybaczek
Piotr <br/> Kasperczak
Piotr
Kasperczak
Paweł <br/> Cichocki
Paweł
Cichocki
Henryk Mruk

Prof. dr hab. Henryk Mruk

Profesor zwyczajny na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej UE w Poznaniu. Uwielbiany przez hotelarzy za nietypowe spostrzeżenia związane z hotelarstwem, cenne wskazówki i wyjątkowe poczucie humoru, którym zaraża wszystkich słuchaczy.

to wydarzenie, które skupia cenionych i doświadczonych prelegentów.

Poznaj prelegentów
1500 hotelarzy
after party

Even More Technology

Pobierz aplikację Profitroom i miej pod ręką wszystkie szczegóły związane z konferencją! Dzięki aplikacji m.in. szybko sprawdzisz agendę, na czas dotrzesz na każdą część eventu, będziesz na bieżąco z nowościami i ciekawostkami, ocenisz prelegentów i zadasz im pytania, umówisz się na spotkanie biznesowe.

 

Even More Technology
Sala Ziemi
MTP Poznań

ul. Głogowska 14,
60-101 Poznań, Polska

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij