Get ticket
HMC 2018, Poznań
Get ticket
Get ticket

10-lecie

More Years

10 lat pierwszej rezerwacji online direct

W tym roku przypada okrągły jubileusz powstania Profitroom. Jesienią 2008 roku przez nasz silnik rezerwacyjny pierwszy użytkownik zarezerwował pobyt w hotelu. 10 lat to okres nieustannego rozwoju firmy na rzecz zwiększania liczby rezerwacji przez obiekty hotelarskie.

Gala będzie okazją do wspólnych wspomnień, czy podsumowania minionej dekady dla branży hotelarskiej. Nie zabraknie również podziękowań i doskonałej muzyki, przy której wszyscy będą się doskonale bawić. 

More Years
Prowadzący

Prowadzący

Maciej Kautz

Uwielbia zamieniać "eventy" w wydarzenia. Jest prowadzącym Hotel Marketing Conference i doskonale zna Profitroom. Tym razem poprowadzi również Galę 10-lecia, podczas której pozwoli Wam poczuć się komfortowo i zagwarantuje uśmiech na Waszych twarzach. 

Na co dzień prowadzi audycję radiową w Polskim Radiu "International Poznań" oraz występuje w lokalnej wielkopolskiej telewizji WTK. Jest również hostem prestiżowych konferencji np. I love marketing & social media. 

Strona Macieja: maciejkautz.pl

More Music

Poparzeni Kawą Trzy

10-lecie Profitroom uświetni występ zespołu Poparzeni Kawą Trzy, utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak "Byłaś dla mnie wszystkim", "Wezmę cię", "Okrutna zła i podła" pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. W zespole grają między innymi Wojciech Jagielski czy Jacek Kret. Świetna zabawa przy tej muzyce gwarantowana!

More Music
mobile nav bg
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij